KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8715673
nr 871 5673
oidentifierad konstnär, 1800-tal, man med hund, oramad, 24 x 18, 5, pannå
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 januari 2014
kl 18:47:45
200 kr
300 kr